سه شنبه، 01 مرداد 1398 07:58 کد خبر : 13980501001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
فرماندار بهمئی خبر داد:تنظیم طرح اولیه سند بهمئی بعنوان شهرستان پایلوت توسعه و ارائه به مسئولان کشوری

بهمئی خبر داد:
تنظیم طرح اولیه سند بهمئی بعنوان شهرستان پایلوت توسعه و ارائه به مسئولان کشوری

فرماندار بهمئی از تلاش برای نهایی کردن بهمئی بعنوان شهرستان پایلوت توسعه خبر داد

 به گزارش رهیافت جنوب ؛فرماندار بهمئی صبح  امروز با اشاره به دیدار اخیر خود با مدیر کل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری کهگیلویه وبویراحمد از تلاش برای نهایی کردن بهمئی بعنوان شهرستان پایلوت توسعه خبر داد.

حکمت اله سنایی با بیان اینکه در حال تنظیم اسنادی برای نهایی کردن این طرح  در روزهای آینده است،گفت:انتخاب بهمئی بعنوان پایلوت توسعه ، فرصت بسیار مناسبی برای توسعه همه جانبه شهرستان ماست .

سنایی خاطرنشان کرد : بنا شد خلاصه و به نوعی  مغز  اسناد توسعه و آمایش شهرستان در قالب یک فایل  پاورپوینت  تهیه و ارسال شود.

وی افزود: اطلاعات ارسالی در اصطلاح ، اطلاعاتی فست فودی شامل وضعیت فعلی شهرستان،  پروژه ها و طرح های در دست اقدام ، پروژه های مورد نیاز و در نهایت چشم انداز و اهداف مورد نظر که تهیه شده است.

فرماندار بهمئی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با ارائه این مستندات چکیده و فشرده در نشست های متعدد استانی و کشوری در فرصتی اندک ، بیشترین بهره را ببریم .

سنایی گفت : بعد از ترسیم چارچوب کلی فایل مورد نظر در این نشست ، در روزهای آینده اطلاعات مورد نیاز از دستگاههای اجرایی اخذ و تهیه فایل  سند توسه شهرستان، نهایی می شود

نظر جدید

نظرات
  • علوی
    سه شنبه، 01 مرداد 1398 13:28
    0
    مغز اسنادتوسعه وآمایش یعنی چه مگه آمایش چه تعریفی دارد که مغز داشته باشد واز طرفی اطلاعات فست فودی به چه اطلاعاتی می گویند آیا این اصلاحات مناسب انتخاب می شوند چون فست یعنی سریع وفود یعنی غذا پس میشه اطلاعات غذای سریع یعنی چه فارسی را پاس بداریم
    پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها