پنج شنبه، 13 تیر 1398 17:48 کد خبر : 13980413002
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
فرزند شایسته لنده «دستیار وزیر نیرو در امور کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و افغانستان»شد

به گزارش رهیافت جنوب فرزند شایسته لنده «دستیار وزیر نیرو در امور کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و افغانستان»شد 
 

طی احکامی از سوی رضا اردکانیان، «معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو» و «دستیار وزیر نیرو در امور کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و افغانستان» منصوب و ، وزیر نیرو در جلسه امروز شورای معاونان این وزارتخانه، با صدور حکمی "محمدصالح اولیاء" را به‌عنوان معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو منصوب و از تلاش‌های "محسن بختیار" در زمان سرپرستی این سمت تقدیر کرد.


اردکانیان همچنین با صدور حکم دیگری "علی عدالت" را به‌عنوان دستیار وزیر نیرو در امور کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و افغانستان معرفی کرد. عدالت، در آخرین سمت خود، از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در افغانستان بوده است.


محمدصالح اولیاء دارای مدرک تحصیلی دکتری در رشته مهندسی صنایع- کنترل کیفیت از دانشگاه بیرمنگام انگلستان بوده و علاوه بر موفقیت‌های متعدد علمی و پژوهشی، ریاست پارک علم و فناوری و دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه یزد را در کارنامه دارد. وی استاد تمام دانشکده مهندسی صنایع و عضو هیئت علمی دانشگاه یزد است.


بر اساس این گزارش، پس از اعلام فراخوان عمومی وزارت نیرو برای سمت معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو، از پنجم فروردین تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه تعداد ۱۶۹ نفر اعلام داوطلبی کردند که ۱۷ نفر از داوطلبان به بانوان اختصاص داشته است.


در این فراخوان، تعداد ۲۶ نفر از مجموعه وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه و وابسته، ۳۱ نفر از سایر ارگان‌های دولتی، ۲۴ نفر از دانشگاه‌ها و مراکز علمی و ۸۸ نفر معادل ۵۰ درصد از بخش خصوصی اعلام داوطلبی کردند.


پیش از این، "علی اکبر مهاجری" معاونت تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو را برعهده داشت که در روز‌های پایانی سال گذشته به افتخار بازنشستگی نایل شد.

به گزارش رهیافت جنوب "علی عدالت دستیار وزیر نیرو در امور کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و افغانستان از فرزندان شایسته شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد

برچسب ها :
نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها