یکشنبه، 02 تیر 1398 18:05 کد خبر : 13980402003
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
احداث نیروگاه فوق توزیع برق در شهرستان بهمئی عملیاتی می شود .

به گزارش رهیافت جنوب  ، عدل هاشمی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در کهگیلویه اظهار داشت: با رایزنی در دیدار با وزیر نیرو بر ضرورت تقویت شبکه و احداث ایستگاه فوق توزیع برق در شهرستان بهمئی این خواسته مهم عملیاتی می‌شود.
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس افزود: پس از دستور قاطع دکتر اردکانیان وزیر نیرو اجرایی شدن موضوع از طریق دکتر متولی‌زاده مدیر عامل شرکت توانیر و مهندس دشتی بزرگ مدیر عامل شرکت توزیع برق استان خوزستان پیگیری شد که نتایج موفقیت آمیز در پی داشت.
وی گفت: خوشبختانه عملیات اجرایی احداث شبکه شروع شده و عملیات اجرایی نصب دکل‌های فشار قوی بزودی آغاز خواهد شد.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: با توجه به پیش ساخته بودن پست برق قرارداد ساخت و نصب آن با پیمانکار منعقد و ابلاغ شده که حمل آن به محل ایستگاه در آینده نزدیک صورت می‌گیرد.
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم، فرماندار، امام جمعه و معتمدین شهرستان بهمئی خصوصا مالکان زمین‌های در مسیر احداث ایستگاه گفت:انتظار دارم با توجه به اهمیت موضوع و اینکه در فصول گرم سال قرار داریم و نوسانات برقی  و احتمال خسارت به مردم محتمل است ضمن رعایت حقوق مالکان، نسبت به رفع معارضات اهتمام جدی داشته تا این پروژه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد و مورد استفاده عموم قرار گیرد

برچسب ها :
نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها