شنبه، 01 تیر 1398 01:44 کد خبر : 13980401002
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :سیروس بزمی
جسارت زیاد و انگیزه بالا برای کسب پیروزی تمام معادلات را بر هم زد و صابر در جلوی دیدگان هزاران تماشاگر حاضر در سالن برگزاری و دیدگان هزاران بیننده تلویزیونی حریف خود را تسلیم کرد.
سومین رقابت صابر جهانیان در رقابت های لیک حرفه ای کیک بوکسینگ در میان حیرت تماشاگران به برد تبدیل شد

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، امید جشان زاده در گفتگو با خبرنگار ما گفت: سومین بازی حرفه ای صابر در شرایطی برگزار شد که میبایست به مصاف قهرمان نامداری میرفت که کارشناسان هیچ شانسی را برای او پیش بینی نکر‌ده بودند.

مربی این ورزشکار گفت: جسارت زیاد و انگیزه بالا برای کسب پیروزی تمام معادلات را بر هم زد و صابر در جلوی دیدگان هزاران تماشاگر حاضر در سالن برگزاری و دیدگان هزاران بیننده تلویزیونی حریف خود را تسلیم کرد .

جشان زاده افزود: صابر جهانیان قهرمان بلامنازع رشته های بوکس ، کیک بوکسینگ و رزمی کشور از آنچه پیش بینی کرده بودیم هم فراتر رفت و امروز دارد پروفایل حرفه ای خود را بدون باخت و با افتخار تکمیل میکند .

این مربی ادامه داد: هنوز هیاهوی پیروزی امشب نخوابیده بود که مدیر برنامه ایشان چندین دعوت از سازمانهای مختلف دریافت کرد و انشالله در هفته آتی نیز بازی خواهد داشت . وی بیان داشت: برای این جوان ایرانی هیچ جایگاهی جز قهرمانی و اولی شایسته نیست.

جشان زاده در پایان گفت: امشب در تماس تلفنی با ایشان و بعد از یک بازی سخت و نفس گیر از سلامت ایشان جویا شدم ، خوشبختانه در صحت کامل هست و پس از ۴۸ ساعت استراحت اماده چهارمین بازی خود در شهر شانگهای خواهد شد.

سومین رقابت صابر جهانیان در رقابت های لیک حرفه ای کیک بوکسینگ در میان حیرت تماشاگران به برد تبدیل شدسومین رقابت صابر جهانیان در رقابت های لیک حرفه ای کیک بوکسینگ در میان حیرت تماشاگران به برد تبدیل شد

نظر جدید

نظرات
  • نوید حصارپور
    سه شنبه، 21 بهمن 1399 01:24
    0
    👏👏👏👏👏👏👏👏 ٱستاد صابر عشقی❤️
    پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها