جمعه، 31 خرداد 1398 23:31 کد خبر : 13980331001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :سیروس بزمی
هدف از اجرای این طرح غربالگری دانش آموزان برای ورود به پایه اول دبستان می باشد که از لحاظ بینایی، شنوایی، آمادگی تحصیلی، مراقبت‌های سلامت (شامل قد،وزن و توده بدنی) مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
آغاز اجرای طرح سنجش کودکان بدو ورود به دبستان از فردا در شهرستان بهمئی

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، شروع طرح سنجش کودکان بدو ورود به دبستان از فردا در شهرستان بهمئی شروع می شود.

سید محمد صادق صادقی مسئول طرح سنجش سیار کهگیلویه پایگاه ۲۸۲ در گفتگو با خبرنگار ما از اجرای طرح سنجش کودکان بدو ورود به دبستان از روز شنبه ۹۸/۰۴/۰۱ در مدرسه استثنایی لادن شهر لیکک خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح غربالگری دانش آموزان برای ورود به پایه اول دبستان می باشد که از لحاظ بینایی، شنوایی، آمادگی تحصیلی، مراقبت‌های سلامت (شامل قد،وزن و توده بدنی) مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

صادقی افزود: دانش آموزانی که این طرح را با موفقیت بگذراند در آموزش و پرورش و مدارس عادی معرفی و مشغول به تحصیل خواهند شد و آنهایی که نُرم مورد نیاز در این طرح را بدست نیاورند به مدارس با نیازهای ویژه ارجاع داده می شوند.

وی خطاب به والدین گفت: طبق تاریخی که مدارس از طریق سامانه سنجش نوبت گیری شده اند با مدارک لازم به پایگاه سنجش مستقر در مدرسه لادن شهر لیکک حضور داشته باشند.

 صادقی گفت: در صورتی که والدین در تاریخ تعیین شده به پایگاه سنجش مراجعه نکنند لغو نوبت محسوب می شود و مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان به صورت سیستمی جریمه برای آنها لحاظ خواهد شد.

هزینه هر دانش آموز برای اجرای این طرح مبلغ ۳۰ هزار تومان خواهد بود.

زمان برگزاری طرح سنجش در شهرستان بهمئی:

شنبه صبح تا دوشنبه صبح مدارس لیکک

دوشنبه بعدازظهر: گچ بلند

سه شنبه صبح: رودتلخ

سه شنبه بعدازظهر: ممبی

چهارشنبه صبح: سرآسیاب یوسفی

چهارشنبه بعدازظهر: کفش کنان

پنج شنبه صبح: کت و حومه

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها