پنج شنبه، 23 خرداد 1398 14:13 کد خبر : 13980323002
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
مختاری رئیس اداره ابفای شهری گفت؛ با توجه به بارندگی‌های اخیر هیچ گونه کمبود آبی در چاه‌ها نداریم و دلیل اصلی کمبود آب ضعف ولتاژ برق است.
کمبود آب در لیکک مرکز شهرستان بهمئی /مشکلات آب و برق همچنان گریبان گیر مردم این شهر/استمداد از مسئولین استانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رهیافت جنوب ؛ رئیس اداره آب و فاضلاب شهری لیکک در این خصوص گفت:با توجه به بارندگی‌های اخیر هیچ گونه کمبود آبی در چاه‌ها نداریم و دلیل اصلی کمبود آب ضعف ولتاژ برق است.کمبود آب شرب درلیکک مرکز شهرستان بهمئی
مختاری افزود: بدلیل اُفت ولتاژ بین ساعت‌های 12 تا 17، الکترو پمپ‌ها از مدار خارج می‌شوند و عملا آبی به مخازن تزریق نمی‌شود.
کوثری رئیس اداره برق بهمئی نیز با تایید افزایش 8 مگاواتی مصرف برق نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت: بدلیل گرمای بی سابقه در این وقت از سال، در ساعات اوج مصرف، کاهش ولتاژ در سطح شهرستان مشهود است و در شرایط فعلی چاره‌ای جز مدیریت مصرف وجود ندارد.
وی گفت: شهرستان بهمئی فاقد ایستگاه برق است و حدود 12 سال است که عملیات اجرایی طرح ایستگاه 132کیلو ولت بهمئی عملا تعطیل است.
رئیس اداره برق بهمئی ادامه داد: تا زمانی که ایستگاه برق بهمئی راه اندازی نشود، این مشکل ادامه دارد و انتظار می‌رود با توجه به افزایش جمعیت و مصرف، مسولان متولی نسبت به راه اندازی این ایستگاه اعتبارات لازم را تخصیص دهند.
گفتنی است روند اجرایی طرح آبرسانی از سد کوثر به شهرستان بهمئی که از سال 90 شروع شده بسیار کند و فرسایشی شده است و تا امروز به بهره برداری نرسیده است

برچسب ها :
نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها