یکشنبه، 19 خرداد 1398 00:29 کد خبر : 13980319002
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
در جریان کلنگ‌زنی پروژه، هر جا سرمایه‌گذار و دست اندرکاران کمک خواستند همکاری کردیم و آیین کلنگ‌زنی باشکوه و آبرومند برگزار شد
جوابیه فرماندار بهمئی به اظهارات اخیر نماینده کهگیلویه بزرگ در خصوص کارخانه لوله سازی در شهرستان بهمئی

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، پیرو صحبتهای اخیر نماینده کهگیلویه بزرگ در خصوص عدم همراهی فرماندار و بخشداران با مجموعه کارخانه لوله سازی شهرستان بهمئی و درج آن در این سایت خبری، فرماندار این شهرستان جوابیه ای در فضای مجازی فرستادند که متن آن به شرح ذیل است:

در خصوص پاسخگویی به مطالبات نماینده محترم در خصوص کارخانهٔ لوله‌سازی، خلاصه‌ای از اقدامات رو عرض می‌کنم:

 قبل از هر چیز، باید بگم علی‌رغم بدبینیهایی که متاثر از سرمایه‌گذاریهای گذشته در شهرستان وجود داشت و با وجود اینکه خودم هم در این خصوص نگرانیهایی داشتم و دارم، ولی همیشه در مورد کارخانه خوشبینانه و مثبت صحبت کردم.

در بحث واگذاری زمین به سرعت اقدام کردیم و در خصوص معارضات در کنار رایزنیهای تلفنی و حضوری متعدد با معارضین و متنفذین، چندین جلسه هم در محل فرمانداری داشتیم و نهایتا به لطف خدا معارضات حل شد.

در جریان کلنگ‌زنی پروژه، هر جا سرمایه‌گذار و دست اندرکاران کمک خواستند همکاری کردیم و آیین کلنگ‌زنی باشکوه و آبرومند برگزار شد.

 در بحث سفر به مرکز استان که نماینده محترم تاکید داشتند؛ شخصا حداقل چهار مورد و صرفا برای این پروژه به مرکز استان رفتم، دو بار در دفتر جذب و سرمایه‌گذاری حاضر شدم و دو بار در کمیته امور زیربنایی و از طرح دفاع کردم و نتیجه آن اعلام طرح به عنوان اولین اولویت جهت کمک و تسهیلات در راستای طرح پایلوت توسعه پایدار به وزارت کشور و همچنین تایید طرح در کمیته امور زیربنایی بود. 

ناگفته نماند کمیته مزبور به طور جدی خواهان انتقال طرح به شهرک صنعتی بود و سرمایه‌گذار هم به هیچ وجه زیر بار نمیرفت، اما ما علی‌رغم وارد بودن برخی نقدهای کمیته، از طرح دفاع کردیم، چون نخواستیم این سرمایه‌گذاری هم شکست بخورد و مردم ناامید شوند.

بعد از تایید طرح در کمیته، هیچ وقت حرفی از مشکلات زده نشد و مراجعه یا تماسی از سوی سرمایه‌گذار نداشتم وگرنه قطعا پیگیری میکردم.
 
با اینحال امروز به ایشون زنگ زدم و در خصوص مشکلات صحبت کردیم.

به موارد فوق تماسهای متعدد با افراد مختلف و سایر پیگیریها از طریق ادارات را هم اضافه کنید...

پی‌نوشت:
صحبتهای نماینده محترم علاوه بر مطالبه‌گری، حاوی مطالب دیگری هم بود که البته قابل نقد و بررسی است، لیکن ترجیح میدهم ورود نکنم؛ فقط در یک مورد:
 فکر می‌کنم آقای هاشمی در ارزیابی و بیانِ میزانِ علاقهٔ بنده به «صندلی» اغراق کردند.
این را «ایشان» بهتر از هر کسی می‌دانند!.
 
برای آقای «هاشمی» و همه عزیزان آرزوی توفیق دارم.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها