شنبه، 18 خرداد 1398 19:09 کد خبر : 13980318191
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :سیروس بزمی
درخشش بی نظیر صابر جهانیانی در لیگ حرفه ای کیک بوکسینگ ماحصل سالها ممارست و قهرمانی در ورزش آماتور، اینک در رینگ رقابتهای سنگین حرفه ای نتیجه داد. امروز و در رقابتهای حرفه ای کلاس کیوان رولز صابر جهانیانی بر حریف قدر خود پیروز شد.
درخشش بی نظیر ورزشکار بهمئی در لیک حرفه ای  کیک بوکسینگ

 به گزارش پایگاه خبری رهیافت ، امید جشان زاده مربی این ورزشکار در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ماحصل سالها ممارست و قهرمانی در ورزش آماتور اینک در رینگ رقابتهای سنگین حرفه ای نتیجه داد.

وی گفت: امروز و در رقابتهای حرفه ای کلاس کیوان رولز صابر جهانیانی بر حریف قدر خود پیروز شد.

جشان زاده افزود: این نقطه آغازی برای حضور در دنیای حرفه ای بود که صابر بسیار خوب برداشت.

وی یادآور شد: صابر که سالها در رشته های مختلف رزمی ( بوکس، کیک بوکسینگ، کونگ فو، موی تای ) و بارها قهرمان ایران شده بود سال گذشته در مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ واکوی آسیا در کشور قرقیزستان قهرمان آسیا شد و امسال بالاخره توانست جواز حضور در رقابتهای حرفه ای را دریافت کند.

این مربی افزود: همیشه بدنبال این هدف بودم و ده سال است که معتقدم شانس حضور در سطح حرفه ای ورزشهای رینگی را دارد.

جشان زاده ادامه داد: اگر کم توجهی مسئولین بخصوص مسئولین فدراسیون بوکس نبود از محدود ورزشکارانی بود که شانس المپیک بوکس را هم داشت.

وی به خبرنگار ما گفت: در حال حاضر همه ی کوشش ما پیگیری تمرینات وی برای حضور قوی و مستمر در کلاس حرفه ای است و تا سه ماه آینده در چین حضور دارد و تلاشمان با همکاری مدیر برنامه هایش برای حضور در سطح جهانی رقابت های حرفه ای است و مقصد نهایی اروپا خواهد بود.

جشان زاده در پایان گفت: بنده حدود ۱۲ سال است که تمام هزینه های این ورزشکار را می پردازم و همه جوره از وی حمایت میکنم و خودم در سال ۲۰۰۹ در اسپانیا در همین رشته و البته سطح اماتور، رتبه سوم جهانی را کسب کردم.

 

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها