شنبه، 18 خرداد 1398 00:00 کد خبر : 13980318001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
امام جمعه موقت شهر لیکک: قطعی 15ساعته مخابرات یک شهرستان 40هزار نفره قابل توجیه نیست

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، خطبه های امروز نماز جمعه شهر لیکک به امامت حجت الاسلام علی مجاهدی نسب قرائت شد.
امام جمعه موقت شهر لیکک ابتدا با تأسی از آیات و احادیث،بر لزوم رعایت حجاب و عفاف و غیرت مردان در راستای حفظ حجاب زنان تاکید کرد.
حجت الاسلام مجاهدی نسب در فرازی دیگر از خطبه های امروز به افزایش اقتدار ایران اسلامی در زمینه های مختلف اشاره کرد و گفت: تمامی توان و اقتدار ایران در راستای بازدارنگی است.
امام جمعه موقت شهر لیکک خاطرنشان کرد:آمریکا و اسرائیل تلاش های زیادی کردند تا منطق مقاومت را سست کنند اما تجربه ثابت کرد که کشور هایی که مقابل نظام سلطه مقاومت کردند،پیروز شدند.
حجت الاسلام مجاهدی نسب در ادامه به مولفه های مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه اشاره کرد.
وی ادامه داد:رژیم پهلوی آمریکا را به سرسپردگی خود قبول کرد و با این تصور که می تواند با این کار سیاست های نفوذی خود را در منطقه افزایش دهد اما این کار نه تنها منجر به نفوذ ایران در منطقه نشد،بلکه فروپاشی رژیم پهلوی را در پی داشت.
وی مورد دوم اعتماد به نظام سلطه را تسلیم شدن آل سعود مقابل آمریکا دانست و گفت:این در حالی است که آمریکا بیشترین توهین را به آل سعود دارد و بیشترین امتیاز مالی و نظامی را از این رژیم می گیرد.
امام جمعه موقت شهر لیکک افزود:در این راستا تعبیر خیانت قرن بهتر از بکارگیری معامله قرن است،چرا که هیچ حقی در این معامله برای مردم مظلوم فلسطین در نظر گرفته نشده است.
حجت الاسلام مجاهدی نسب در ادامه به فروپاشی حکومت قذافی در لیبی به عنوان یک حکومت دیگر سازشگر با آمریکا اشاره کرد.
وی با تاکید بر موفقیت منطق مقاومت در برابر نظام سلطه،گفت:در کشور ما هم در زمان اجرای برجام و کاهش مقاومت،خسارت های زیادی را متحمل شدیم.
حجت الاسلام مجاهدی نسب تصریح کرد:ما با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و آرمان های امام راحل(ره)،باید منطق مقاومت در برابر نظام سلطه را به عنوان بهترین منطق مقابل نظام سلطه، بیش از پیش افزایش دهیم.
وی در پایان با تقدیر از نهادها، هیئت های مذهبی و روحانیونی که در ماه مبارک رمضان برنامه های خوبی اجرا کردند،گفت:اما گلایه ای نسبت به مسئولان دارم ؛قابل قبول نیست که آنتن دهی یک شهرستان 40هزار نفری در حدود 15ساعت قطع باشد،از همین جا درخواست می کنیم که مسئولان مربوطه این مشکل را حل کنند.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها