جمعه، 17 خرداد 1398 16:35 کد خبر : 13980317002
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
نماینده شهرستان های چهارگانه خطاب به فرماندار شهرستان بهمئی گفت: آقای فرماندار بلند شو برو استان، مانده ای در لیکک چه کار کنی؟؟!! به خدا فرماندار هستی و هیچکس هم جا و صندلی تو را نمی‌گیرد، من این را تضمین می کنم، یک هفته برو استان و بگو گره کار کجاست تا من آن را حل کنم
عدل هاشمی پور درجمع مردم بهمئی افزود؛عدم همراهی فرماندار و بخشداران بهمئی با مجموعه کارخانه لوله سازی بهمئی جهت مجوزهای لازم / پدر همه را درآوردند و یک سال است که پروانه به این سرمایه گذار ندادند.

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، صبح دیروز عدل هاشمی پور نماینده ی شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی میهمان مردم اهالی گچ بلند از توابع شهرستان بهمئی بود. در این دیدار مردم و مسئولین این منطقه از نزدیک مشکلات و مسائل مربوط به خود و روستا را با نماینده ی خود در میان گذاشتند.

عدل هاشمی پور در این دیدار و در جنع مردم این منطقه گفت: در حوزه انتخابی من درصد کمی هستند که به فکر کارهای عام المنفعه و اساسی هستند و این برای ما یک فرهنگ شده است که دنبال کارهای اساسی و پایه ای نباشیم و فقط سطحی فکر کنیم، اما اعتقاد من این است تا زیرساخت‌ها درست نشود توسعه یافتگی معنا ندارد.

وی گفت: اینکه شما خیال بکنید این دولت یا هر دولت دیگری با اقتصادی که به آن وابسته است بتواند مشکلات جوانان و بیکاری را حل کند امکانش وجود ندارد.

وی افزود: بیکاری در سراسر کشور یک درد بی درمان است، ۴۰ هزار بیکار در حوزه انتخابیه من وجود دارد که بالای ۱۰۰۰ نفر از آنها را در جاهای مختلف مشغول کردم و به دنبال این هستم که این جمعیت بیکار را کاهش دهم.

عدل هاشمی پور در خطابی به مسئولین و نخبگان شهرستان بهمئی گفت:اگر می‌خواهید این شهرستان واقعاً رنگ و بوی شهرستانی به خود بگیرد خواهش میکنم بیایید توجهی به زیرساختها بکنید،اگر هاشمی هم نباشد، فشار بیاورید روی زیرساخت‌ها، فشار بیاورید از بن‌بست خارج شوید، اگر در این مدت ۴۰ سال گذشته هر سال یک پروژه برای زیرساخت ها از قِبَل این چاه های نفت تعریف میکردند ۴۰ پروژه می‌شد و این فرصت‌ها را از دست دادیم و فرصت‌سوزی کردیم.

وی در همین مورد ادامه داد: پروژه ای که الان با ۱۰ میلیارد تومان تمام می‌شود آن موقع با ۵۰۰ میلیون تمام می شد. نماینده ی مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در ادامه در بحث پروژه ی آب از سد کوثر گفت: کل لوله مورد نیاز این پروژه ۵۴ کیلومتر است، ۱۴ کیلومتر لوله گذاری شده، ۶ کیلومتر لوله پای کار است، ۱۰ کیلومتر در اصفهان در حال آماده ساخت است و ۲۴ کیلومتر آن را در جلسه‌ای که با وزیر نیرو داشتیم قول داد که آن را هم تامین بودجه داشته باشیم و آن را انجام دهیم.

وی در بحث ایستگاه برق شهرستان بهمئی هم گفت: در این جلسه ای که با وزیر نیرو داشتیم دستور دادند که از برج ۴ نیروگاه ادامه پیدا کند.

خادم مردم در خانه ملت در بحث کارخانه لوله سازی گفت: تسهیلات ارزی آن تهیه شده است و یکی از دلایلی که سرمایه گذار در این کار تأخیر داشته، بروکراسی های اداری در استان در بین منابع طبیعی، سازمان صنعت و معدن و تجارت و معاون اقتصادی استاندار برای دادن پروانه به این سرمایه گذار است، در حالیکه در گرجستان ۷۲ ساعت زمان برای دادن پروانه به سرمایه‌گذار زمان می‌برد.

هاشمی پور در این مورد افزود: پدر همه را درآوردند و یک سال است که پروانه به این سرمایه گذار ندادند.

نماینده شهرستان های چهارگانه خطاب به فرماندار شهرستان بهمئی گفت: آقای فرماندار بلند شو برو استان، مانده ای در لیکک چه کار کنی؟؟!! به خدا فرماندار هستی و هیچکس هم جا و صندلی تو را نمی‌گیرد، من این را تضمین می کنم، یک هفته برو استان و بگو گره کار کجاست تا من آن را حل کنم.

وی ادانه داد: من چگونه میتوانم جای فرماندار، بخشدار، شهردار و ... کار کنم، جالب اینجاست که هر جایی هم کار می کنم حاضر نیستند اسم مرا هم در کنار خود بیاورند.

هاشمی پور یادآور شد: یک میلیارد و نیم برای شهرداری لیکک گرفتم ولی یک جا حاضر نشدند اسمم را در کنار خود بیاورند.

هاشمی پور در بحث جاده ی ورودی شهر لیکک بیان داشت: امروز وقتی آسفالت جدید ورودی را دیدم اشک شوق ریختند و به مدیرکل زنگ زدم که خط‌کشی و گاردریل های آن را هم انجام دهند و برای بحث روشنایی از سه راهی تشان تا لیکک هم از ایشان قول گرفتم.

وی فرمود: در کنار این اوضاع خراب تا به حال ۴۰ میلیارد خارج از اعتبارات استانی و ملی برای شهرستان بهمئی از آقای زنگنه پول گرفتم.

هاشمی پور در بحث بیمارستان شهر لیکک گفت: ۹ میلیارد اعتبار برای بیمارستان گرفتم و تا الان ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با افتتاح این ۱۵۰ نفر در آن مشغول به کار خواهند شد و تاکید داشتم که تا پایان شهریورماه باید تحویل داده شود و الان هم به فکر تجهیزات پزشکی آن هستم.

در این دیدار عدل هاشمی پور برای تجهیز مسجد گچ بلند قول پرداخت ۳۰ میلیون تومان پول را داد و آقای وحید جاوری از نیروهای عدل هاشمی پور هم قول تامین مقداری از مصالح مسجد را داد.

خبرنگاران: امین روانان - سیروس بزمی

 

 

نظر جدید

نظرات
 • nima
  جمعه، 17 خرداد 1398 17:24
  0
  واقعا باید مسئول شهرستان بهمئی پای کار بیاید
  پاسخ ها به این نظر
  nima
  جمعه، 17 خرداد 1398 23:47
  0
  امیدوارم که همینطور بشه که می فرمایین
پربازدیدها
پربحث ترین ها